Serwis istnieje:  od  20 kwietnia , 2000
AUTORZY - REDAKCJA SERWISU
Serwis jest budowany z inicjatywy miłośników Krzeszowic. Budowany i utrzymywany jest ze środków niepublicznych. Ma za zadanie promować Krzeszowice i okolice. Również ma cel edukacyjny, oraz ma pomagać mieszkańcom Krzeszowic (i okolic) w dostępie do potrzebnych informacji, poruszać lokalne problemy. Strona wcześniej przed 2000 rokiem była w pierwotnej wersji dostępna na serwerze AGH, następnie od kwietnia 2000 roku gdy została rozbudowana aż do chwili obecnej jest utrzymywana dzięki uprzejmości osób prywatnych i firm związanych z Net4 Media.
Redakcja serwisu zaprasza wszystkich chętnych do współpracy, wyrażania swoich opini, przysyłania listów (również krytycznych). Każdą opinię potraktujemy jako życzliwą. Pragniemy również udostępnić naszą powierzchnię wszystkim zainteresowanym, firmom, organizacjom - w miarę naszych możliwości. 
Kontakt z redakcją serwisu 
Osoby które chcą nawiązać kontakt, proszone są o podpisywanie korespondencji. Z powodu dużej ilości listów jaką otrzymujemy, odpowiedź w niektórych przypadkach może nastąpić z opóźnienieniem. Przepraszamy. 
Zapraszamy wszystkich do "krytykowania" naszej strony. Wszystkie uwagi potraktujemy jako życzliwe, można też przesyłać zdjęcia, stare kartki pocztowe /mogą być w wersji elektronicznej/, artykuły, opowieści czy też wspomnienia. 
Adres pocztowy do korespondencji:
4ALL Media,
p.o. box 30,
32-065 Krzeszowice
Materiałów nie zamówionych nie zwracamy.
Osoby chcące współtworzyć strony o Krzeszowicach prosimy o kontakt z redakcją na nasz adres e-mail:  krzeszowice@net4.pl